Facebook Instagram Twitter Youtube
Menu
Cinetime Sinemaları
Kroki

 • Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü
  Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü
  ABD - 2022 - 8.07.2022
  Marvel Studios'tan "Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü" filminde Gök Gürültüsü Tanrısı’nın, Zeus’un (Russell Crowe) hükümdarlığını sürdürdüğü Olimpos’a doğru çıktığı zorlu yolculuğa dair yeni ipuçlarını barındıran resmi fragman paylaşıldı! Fragmanın yanı sıra yeni resmi afiş de yayınlandı. Filmde Thor (Chris Hemsworth) şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir maceraya benzemeyen bir yolculuğa çıkıyor; iç huzur yolculuğuna. Ancak emekliliği, tanrıların yok edilmesini isteyen Gorr the God Butcher (Christian Bale) olarak bilinen galaktik bir katil tarafından kesintiye uğruyor. Karşılaştığı bu tehditle mücadele etmek için Thor, Kral Valkyrie (Tessa Thompson), Korg (Taika Waititi) ve şaşırtıcı bir şekilde çekici Mjolnir'i “Güçlü Thor” olarak kullanan eski kız arkadaşı Jane Foster'ın (Natalie Portman) yardımına başvuruyor. Birlikte, Gorr the God Butcher’ın intikamının gizemini ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan onu durdurmak için korkunç bir kozmik maceraya atılıyorlar. Waititi'nin (“Thor: Ragnarok,” “Jojo Rabbit”) yönettiği ve Kevin Feige ve Brad Winderbaum’un yapımcılığını üstlendiği “Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü” 8 Temmuz 2022'de sinemalarda!
  OYUNCULAR
  Chris Hemsworth , Natalie Portman , Christian Bale
  TÜR
  Macera , Aksiyon , Bilimkurgu
  YÖNETMEN
  Taika Waititi
  SÜRE
  1sa59dk
 • Laal Singh Chaddha
  Laal Singh Chaddha
  Hindistan - 2022 - 12.08.2022
  Laal ve bekâr annesi arasındaki eşsiz bağ üzerine kurulmuş ve güçlü değerlerle sertleşmiş bir çocukluğu içeren hikâye, hayatın birçok zorluğunun üstesinden gelen Laal’in sevgisini, masumiyetini ve kaderini konu alıyor. Yol boyunca karşılaştığı insanların kalplerini kazanırken bize de herkesin, en olasılık dışı olan insanların bile bir hikâyesi olduğunu hatırlatıyor. Film, Hindistan civarında 100’den fazla mekanda çekilmiş. Laal Singh Chaddha’nın sevgili annesi rolünde Mona Singh rol alıyor. ‘Kahaani’ ve ‘Main Ki Karan?,’ gibi şarkıların yer aldığı Laal Singh Chaddha’nın yapımı Viacom 18 Studios, Aamir Khan ve Kiran Rao tarafından Paramount Pictures iş birliğiyle gerçekleştirilmiştir.
  OYUNCULAR
  Kareena Kapoor,Aamir Khan
  TÜR
  Dram,Komedi,Savaş
  YÖNETMEN
  Advait Chandan
  SÜRE
  2s39dk
 • Masal Şatosu: Gizemli Misafir
  Masal Şatosu: Gizemli Misafir
  Türkiye - 2022 - 12.08.2022
  Neşe ve arkadaşları, büyük bir partinin hazırlığındadır. Onlar evi ışıl ışıl süslerken, davetsiz bir misafir kapılarını çalar. Ancak gelen çocuğu kimse tanımamaktadır. O, bir hata sonucu hafızası silinen, masal diyarından gelen bir prenstir. Masal diyarının neşesi olan prensin dünyada kaldığı her an masal diyarında mutsuzluğu hüküm sürmesine neden olur. Neşe ve arkadaşları, prensi ait olduğu yere göndermek ve masal diyarının neşesini kazanmasını sağlamak için bilmedikleri bir ortamda türlü maceralara atılır.
  OYUNCULAR
  Ecrin Su Çoban, Gülse Göçer, Ozan Varol, Dolunay Soysert, Sinan Çatıkkaş
  TÜR
  Aile, Fantastik
  YÖNETMEN
  Burak Kuka
  SÜRE
  1s42dk
 • Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi
  Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi
  ABD - 2022 - 1.07.2022
  Despicable Me serisiyle popüler kültürde yer edinen Minyonlar'ın ikinci filmi Minions: The Rise of Gru, 70'li yıllarda tarihin en büyük kötülerinden biri olma hayali kuran genç Gru ile yolları kesişen Minyonlar'ın, kötülükleriyle nam salan Vicious 6 ekibine girmeye çalışan Gru'ya yardım etmelerini konu ediniyor. Gru, 1970’lerin ortasında dönemin modası saçları ve İspanyol paça kot pantolonlarıyla banliyöde büyümüştür. Kötü 6 olarak bilinen kötüler grubunun hayranı olarak onlara katılabilecek kadar kötü olma planları yapmıştır. Neyse ki sadık takipçileri olan ve kargaşa yaratan Minyonlar’ın desteğini alır. Kevin, Stuart, Bob ve Otto birlikte yeni bir Minyon desteği ve mutlu etme arzusuyla Gru ile birlikte ilk sığınaklarını yapmak üzere yeteneklerini kullanırlar ve ilk silahlarını da deneyimleyerek ilk görevlerini de başarıyla tamamlarlar. Kötü 6, liderleri efsane dövüşçü Wild Knuckles görevden atıldığında Gru, yeni üyeleri olmak için görüşme yapar. Fakat görüşme iyi gitmez ve hatta onları zekasıyla alt ettiğinde bir anda kendini en kötülerin ölümlü düşmanı olarak bulur. Gru kaçarken olasılık dışı bir kaynağı, Wild Knuckles'ı rehber olarak kullanır ve kötü adamların bile arkadaşlarından biraz yardıma ihtiyaç duyduğunu keşfeder.
  OYUNCULAR
  Steve Carell, Taraji P. Henson, Alan Arkin
  TÜR
  Macera, Animasyon
  YÖNETMEN
  Kyle Balda, Brad Ableson
  SÜRE
  1sa28dk
 • Suikast Treni
  Suikast Treni
  ABD - 2022 - 5.08.2022
  Suikast Treni/Bullet Train’de, Brad Pitt, raydan çıkan bir dizi olayın ardından, işini barışçıl bir şekilde yapmaya kararlı, şanssız bir süikastçı olan Uğur Böceği rolünde karşımızda. Bununla beraber kaderin başka planları vardır, çünkü Uğur Böceği’nin son görevi onu dünyanın dört bir yanından ölümcül düşmanlarla – hepsi birbiriyle bağlantılı ancak çelişkili hedeflerler – dünyanın en hızlı treninde bir çarpışma rotasına soktuğundan, şimdi trenden inmenin bir yolunu bulması gerekmektedir. Filmi Deadpool 2’yi de yöneten, David Leitch yönetti. Brad Pitt, hepsi birbirine bağlantılı ancak çelişkili hedeflere sahip, çok çeşitli, eklektik suikastçıları canlandıran oyuncu kadrosunun başında geliyor. Heyecan verici hikaye günümüz modern Japonya’sında, hiç durmayan bir trende geçiyor.
  OYUNCULAR
  Brad Pitt, Zazie Beetz, Aaron Taylor-Johnson, Sandra Bullock, Joey King
  TÜR
  Aksiyon,Gerilim
  YÖNETMEN
  David Leitch
  SÜRE
  2s7dk
 • DC Süper Evciller Takımı
  DC Süper Evciller Takımı
  ABD - 2022 - 29.07.2022
  “DC Süper Evciller Takımı” filminde Süper-Köpek Krypto ve Superman, aynı super güçleri paylaşan ve Metropolis’te yan yana suçla savaşan, ayrılmaz en iyi arkadaşlardır. Superman ve Adalet Birliği’nin diğer üyeleri kaçırıldığında, Krypto, barınakta yaşayan bir sokak çetesini – Ace; tazı köpek, PB; göbekli domuz, Merton; kaplumbağa ve Chip; sincap - yeni bulunan güçlerinde ustalaşarak süper kahramanları kurtarmak için kendisiyle aynı takımda yer almaya ikna etmelidir.
  OYUNCULAR
  Dwayne Johnson, Kevin Hart, John Krasinski
  TÜR
  Animasyon, Fantastik, Macera
  YÖNETMEN
  Jared Stern, Sam Levine
  SÜRE
  1s46dk
 • Sıradaki Şarkı
  Sıradaki Şarkı
  ABD, Güney Kore - 2022 - 12.08.2022
  Laura ve Harrison, ortak bir müzik sevgisinin temeli üzerine kurulmuş mükemmel bir romantizme sahiptir. Ölümcül bir kazanın ardından Laura, karışık kasetlerinin onu zamanda geriye götürebileceğini keşfeder ve hayatının aşkını kurtarma şansına sahip olur.
  OYUNCULAR
  Lewis Pullman, Clara Rugaard, Danny Glover
  TÜR
  Aşk, Müzik
  YÖNETMEN
  Greg Björkman
  SÜRE
  1s25dk
 • Korku Evi
  Korku Evi
  ABD - 2020 - 12.08.2022
  KORKU EVİ (Behind You), geçmişte ailesini rahatsız eden kötülüklerin serbest kalmasına neden olan iki kız kardeşin hikayesini konu alıyor. İki genç kız kardeş, uzakta yaşayan teyzelerinin yanında yaşamaya gönderilir. Kardeşler eve geldiklerinde beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Evde bulunan tüm aynaların üzeri kapatılmıştır. Yeni yaşamlarına alışmaya çalışan kardeşlerden küçük olan, kapısı kilitli tutulan bodrumda ne olduğunu merak etmeye başlar.
  OYUNCULAR
  Addy Miller, Elizabeth Birkner, Jan Broberg, Philip Brodie, Aimee-Lynn Chadwick
  TÜR
  Korku
  YÖNETMEN
  Matthew Whedon, Andrew Mecham
  SÜRE
  1s26dk
 • Aşk ve Savaş
  Aşk ve Savaş
  Almanya - 2019 - 12.08.2022
  İşsiz ve beş parasız şekilde ordudan dönen Emil, arkadaşının çalıştığı sette figüranlık yapmaya başlar. Sette Fransız dansçı Milou’yla karşılaşır ve ilk görüşte aşık olur. Milou da kendisine karşı boş değildir ve romantik bir randevu için sözleşirler. Berlin’in batısında bir otelde kalan Milou, randevu saatinde yola çıktığında bir grup askerin sınırı kapattığını görür. 1961 Berlin krizinin, aşklarının arasına duvar öreceğinden haberi olmayan Milou çaresizce Fransa’ya döner. Olan bitenden çok geç haberi olan Emil, Milou’yu tekrar görebilmek için sahte bir kimlikle yönetmenlik yapmaya karar verir. Hayatının aşkını tekrar Berlin’e getirebilmenin tek yolu, Milou’nun asistanlığını yaptığı Beatrice Moree’nin hayali olan Kleopatra filmini çekmektir. Fakat aradan çokça zaman geçmiş, kendisine böyle tutkuyla duyulan aşktan habersiz olan Milou başkasıyla nişanlanmıştır. Artık aralarında Berlin Duvarından çok daha büyük engeller vardır.
  OYUNCULAR
  Dennis Mojen, Emilia Schüle, Svenja Jung, Ken Duken, Anatole Taubman
  TÜR
  Romantik-Komedi, Dram
  YÖNETMEN
  Martin Schreier
  SÜRE
  2s5dk
 • Ma-Şer
  Ma-Şer
  Türkiye - 2022 - 12.08.2022
  Üniversite öğrencisi Hande, sosyal antropolojinin tartışma konularından biri olan, "büyü" meselesi üzerine bir tez yazacaktır. Bu tezi farklı kılan nokta ise, işi uygulamaya koyacak olmasıdır. Hande bunun için, sahaftan çaldığı antika bir büyü kitabını kullanır ve kendisine büyü yaptırmak için üç arkadaşını ikna eder. Ancak işler tahmin ettiği gibi gitmez.. Hande ve arkadaşlarını bekleyen olaylar silsilesi, onları korku dolu bir maceranın ortasına atar.
  OYUNCULAR
  Hazal Özbal, Ezgi İrem Mutlu, Doğukan Oltulu, Levent Kahraman
  TÜR
  Korku
  YÖNETMEN
  Uğur Kaplan
  SÜRE
  1s30dk
 • Çiykinley
  Çiykinley
  Almanya, Belçika - 2021 - 5.08.2022
  Yeşil, neşeli ve çevreciler, işte karşınızda Çiykinley! Kendilerine yeni bir yuva arayan Çiykinley ailesinin yolu Kokuşuk Köy'e düşer. Bir zamanlar çok mutlu ve huzurlu olan Kokuşuk Köy'ün en büyük sorunu ise gittikçe büyüyen ve tüm köyü kokutan devasa çöp yığınıdır. Bu koca ve kokulu soruna gizlice deneyler yaparak çözüm bulmaya çalışan dahi Profesör ile küçük kafadarlar Max ve Lotta, çılgın bir icat üzerine çalışmaktadır. Çiykinley, Kokuşuk Köy'ün çöplerine iniş yapar yapmaz, buraya ait olduklarını bilirler çünkü en büyük özellikleri çöple beslenmeleridir! Kokuşuk Köy feraha, Çiykinley ise aradığı eve kavuştu derken, çöp arazisine göz dikmiş Bay Çekiç, sorunu çözmek yerine yeni çöp dağları yaratacak sinsi bir inşaat projesi peşindedir. Planları ortaya çıkarıp köyü kurtarma görevi ise Çiykin çocuklar ile yeni arkadaşları Max ve Lotta'ya düşer. Uluslararası çok satan çocuk kitabı serisinden uyarlanan Çiykinley, çevreye duyarlı ve bir diğerine saygılı bir dostluk hikâyesi.
  OYUNCULAR
  Annemarie Carpendale, Wayne Carpendale
  TÜR
  Macera, Animasyon, Aile
  YÖNETMEN
  Jens Møller, Toby Genkel
  SÜRE
  1s25dk
 • Jurassic World: Hâkimiyet
  Jurassic World: Hâkimiyet
  ABD - 10.06.2022
  Jurassic World Dominion, ikinci film sonunda tutuldukları yerden dünyaya yayılarak hayatta kalmayı başaran dinozorlarla insanların tarihte ilk defa bir arada yaşadığı bir dönemi anlatıyor. Dominion, Nublar’ın yok edilmesinin dört yıl sonrasında geçiyor. Dinozorlar artık tüm dünyada insanlarla birlikte yaşıyor ve avlanıyor. Bu hassas denge, geleceği yeniden şekillendirecek ve insanların artık tarihin en korkunç yaratıklarıyla paylaştıkları gezegeni uç yırtıcılara bırakıp bırakmayacaklarını belirleyecek.
  OYUNCULAR
  Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Sam Neill, Jeff Goldblum
  TÜR
  Macera, Bilim-Kurgu, Aksiyon
  YÖNETMEN
  Colin Trevorrow
  SÜRE
  2sa26dk

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

 • KAYIT OL