Facebook Instagram Twitter Youtube
Menu
Cinetime Sinemaları
Kroki

Hakkımızda

Cinetime Sinemaları

1998 yılında Özdilek Kocaeli AVM ile sinema işletmeciliğine başlayan Özdilek, bugün; Türkiye’nin 9 ayrı lokasyonunda, 8.005 koltuk kapasitesi ile hizmet vermektedir. Antalya, Bursa, İstanbul, Düzce, Eskişehir, Manisa (Turgutlu), Kocaeli, Uşak ve Yalova illerinde 39 adet 3D sinema salonu, 2 adet Atmos ses teknolojisine sahip salonu olmak üzere toplam 73 adet sinema salonu ile yaklaşık 20 yıllık tecrübesini, Cinetime ismi ile devam ettirmektedir.

Sevilen ve merakla beklenen film galalarına da ev sahipliği yapan Cinetime Özdilek Sinemaları, Türkiye’de bulunan yetenekli ve popüler aktör ve aktrisleri de sevenleri ile buluşturmaktadır.  Her kesime hitap eden sinema bileti fiyatları ve indirimlerinden yararlanarak dilediğiniz filmi Cinetime Sinemaları ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.

Vizyon filmlerini yakından takip etmenize olanak sağlayan Cinetime Sinemaları ile gelecek programlar hakkında bilgi edinebilir ve biletinizi satın alabilirsiniz.

Cinetime şubeleri; Cinetime ÖzdilekPark Antalya (10 Salon), Cinetime Özdilek Eskişehir (10 Salon), Cinetime Özdilek Yalova (7 Salon), Cinetime Özdilek Kocaeli (5 Salon), Cinetime ÖzdilekPark İstanbul (10 Salon), Cinetime Özdilek Uşak (7 Salon), Cinetime Özdilek Turgutlu (7 Salon), Cinetime ÖzdilekPark Bursa Nilüfer (10 Salon), Cinetime Özdilek Düzce (7 Salon) olmak üzere 9 güzide lokasyonda sizlere kaliteyi ve eğlenceyi en son teknoloji ile birleştirerek sunmaktadır.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sinema sektöründe sürekli gelişme anlayışımız ile kaliteden kesinlikle taviz vermeden beklentilerinizin ötesinde hizmet sunmaktır. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiyi çok hızlı bir şekilde bünyemize katarak bu anlamda sektörde öncü ve dinamik olmak ve kaliteli film izlemekten keyif alan siz değerli izleyicilerimiz ile buluşturmaktır.

Misyonumuz

Verdiğimiz hizmetlerde müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, sektörde öncü ve yenilikçi olmak.

Neden Cinetime Sinemaları ?

Özdilek Cinetime Sinemaları olarak film izlemekten keyif alan sinemaseverlerin sinemalarımızdan aldığı hizmetten memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlayabilmek için gereken standartları sağlamak adına yatırım yapmak, kendimizi sürekli geliştirmek, kaliteyi uygun fiyatlarla sunmak asli vazifemizdir. “Müşteri var ise biz varız” düşüncesi ile politikamızı ve hizmet anlayışımızı “müşteri tatmini” üzerine kurarız.

Konseptimizi ve hizmetlerimizi beklentilerinize göre şekillendiririz. Vizyon filmlerini konfor ve beklentilerin ötesindeki bir hizmet anlayışı ile siz değerli sinemaseverlere sunmaktayız.

Teknolojinin geldiği en son noktalardan biri olarak kabul edilen 3D teknolojisi tüm şubelerimizde hizmetinizdedir. Bunun yanında Türkiye genelinde belirli  salonlarda bulunan Dolby Atmos Ses Sistemi Cinetime ÖzdilekPark İstanbul'da 2 salon da siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

Film İzlemenin Keyfi Cinetime Sinemaları’nda Yaşanır.”