Facebook Instagram Twitter Youtube
Menu
Cinetime Sinemaları
Kroki

 • Aykut Enişte 2
  Aykut Enişte 2
  Türkiye - 2021 - 3.12.2021
  Tek aile iki enişte…Aykut ve Gülşah’ın düğününe sayılı günler kala ortaya çıkan davetsiz misafir ailedeki tüm dengeleri değiştirir. Çünkü gelen ailenin eski eniştesidir. Aykut iyi niyeti ve saflığı yüzünden başına açılan belalardan kurtulabilecek midir? Yoksa Gülşah’ı kaybetmek üzere midir?Aykut Enişte, neşe ve kahkaha dolu yepyeni macerası ile hepimizi çok eğlendirecek!
  OYUNCULAR
  Cem Gelinoğlu,Melis Babadağ,Lale Başar
  TÜR
  Komedi
  YÖNETMEN
  Onur Bilgetay
  SÜRE
 • Resident Evil: Raccoon Şehri
  Resident Evil: Raccoon Şehri
  ABD, Almanya, Kanada - 2021 - 3.12.2021
  Resident Evil: Welcome to Raccoon City, tüm dünyaya yayılan bir vahşetin Raccoon City'de zincirlerinden koptuğu gece yaşananları konu ediniyor.Resident Evil: Raccoon Şehri'nde, bir zamanlar ilaç devi Umbrella Corporation’ın hızla gelişen yuvası olan Raccoon artık ölmekte olan bir orta batı kentidir. Şirket buradan ayrılırken ardında çorak topraklar bırakmıştır… ve de yüzeyin altında yavaş yavaş büyüyen büyük bir kötülük. Bu kötülük nihayet gün yüzüne çıktığında, hayatta kalan bir grup insanın Umbrella’nın ardındaki gerçeği keşfetmek ve geceyi sağ salim atlatmak için işbirliği yapması gerekecektir.
  OYUNCULAR
  Kaya Scodelario,Tom Hopper,Robbie Amell
  TÜR
  Aksiyon,Korku,Gizem
  YÖNETMEN
  Johannes Roberts
  SÜRE
 • Kuklalı Köşk 2: Orman Kâşifi
  Kuklalı Köşk 2: Orman Kâşifi
  Türkiye - 2021 - 3.12.2021
  Mustafa H. Öztürk'ün yönetmen koltuğunda oturduğu "Kuklalı Köşk 2: Orman Kâşifi" filminin oyuncu kadrosunda Serkan Şengül, Kadir Çöpdemir, Ergül Miray Şahin, Ali Uyandıran gibi isimler yer alıyor.
  OYUNCULAR
  Serkan Şengül,Kadir Çöpdemir,Ergül Miray Şahin
  TÜR
  Komedi,Animasyon,Aile
  YÖNETMEN
  Mustafa H. Öztürk
  SÜRE
 • Clifford Büyük Kırmızı Köpek
  Clifford Büyük Kırmızı Köpek
  ABD - 2021 - 3.12.2021
  Ortaokul öğrencisi Emily Elizabeth, kendisine küçük ve kırmızı bir köpek yavrusu hediye eden büyülü bir hayvan kurtarıcısı ile tanıştığında, New York City'deki küçük dairesinde on metrelik dev bir köpek ile karşılaşabileceğini hiç tahmin etmemişti. Bekar annesi iş için uzaktayken, Emily ve eğlenceli ama çoğu zaman içinden geldiği gibi davranabilen amcası Casey, heyecan dolu bir maceraya atılacak.
  OYUNCULAR
  Sienna Guillory,Darby Camp,Jack Whitehall
  TÜR
  Animasyon,Fantastik,Aile
  YÖNETMEN
  Walter William Becker
  SÜRE
 • Enkanto: Sihirli Dünya
  Enkanto: Sihirli Dünya
  ABD - 2021 - 26.11.2021
  Film, Enkanto adı verilen göz kamaştırıcı ve büyüleyici bir yerde yaşayan olağanüstü bir ailenin, Madrigallerin, hikayesini anlatıyor.Bu sihirli yerde, Mirabel dışında her çocuk kendine özgü sihirli bir hediye ile kutsanmıştır. Ancak işler karışıp, ailenin yuvası tehdit edilmeye başlandığında, tek umutları Mirabel olacaktır. Bruno, Mirabel'in geleceği görme yeteneğine sahip amcasıdır. Bruno'nun dürüst ve genellikle felaket habercisi olan tahminleri ailenin geri kalanı tarafından pek iyi karşılanmaz, bu yüzden uzun zaman önce ortadan kaybolur ve kimsenin adından bahsetmediği bir kişi haline gelir.
  OYUNCULAR
  TÜR
  Animasyon,Fantazi
  YÖNETMEN
  Byron Howard
  SÜRE
 • İntikam Vakti
  İntikam Vakti
  ABD, Birleşik Krallık - 2021 - 26.11.2021
  Guy Ritchie ile Jason Statham'ın yeniden bir araya geldiği Wrath of Man, çocuğun katilini bulabilmek için büyük meblağlarda nakit para taşımacılığı yapan bir firmada güvenlik olarak işe başlayan gizemli bir adamın kişisel intikam mücadelesini anlatıyor.
  OYUNCULAR
  Scott Eastwood,Jason Statham,Josh Hartnett,Jeffrey Donovan,Holt McCallany
  TÜR
  Aksiyon,Gerilim,Suç,IMAX
  YÖNETMEN
  Guy Ritchie
  SÜRE
 • My Hero Academia The Movie: World Heroes' Mission
  My Hero Academia The Movie: World Heroes' Mission
  Japonya - 2021 - 26.11.2021
  My Hero Academia isimli anime dizisinin üçüncü sinema filmi olan My Hero Academia The Movie: World Heroes' Mission, şehri ve insanları tehlikeye atan yeni ve gizemli bir tehditle mücadele içerisindeki Deku ve profesyonel süper kahraman ekibinin hikâyesini anlatıyor.Özgünlüklere karşıtı bir terörist tarikatı, insanların güçlerinin çılgınca kontrolden çıkmasına neden olan bir gaz salarak bir şehri yok eder. Japonya'nın en cesur kahramanları tarikatın başındaki kişiyi bulmak ve onu adalete teslim etmek için dünyanın dört bir yanına dağılırlar. Endeavour'un ekibinin bir parçası olarak Deku, Bakugo ve Todoroki, Avrupa ülkesi Otheon'a seyahat eder. Ancak sonu kötü biten bir soygunu engelledikten sonra, Deku kendisini toplu cinayetle suçlanmış ve yannda beş para etmez bir suçluyla birlikte kaçarken bulur - artık Otheon'un polis gücü de teröristler de Deku'nun peşindedir. 
  OYUNCULAR
  TÜR
  Aksiyon,Macera,Animasyon
  YÖNETMEN
  Kenji Nagasaki
  SÜRE
 • Sen Ben Lenin
  Sen Ben Lenin
  Türkiye - 2021 - 26.11.2021
  Barış Bıçakçı ve Tufan Taştan'ın senaryosunu kaleme aldığı Sen Ben Lenin, uzun yıllar boyunca Akçakoca kasaba meydanına dikilmesi istenen fakat bürokratik izinlerin çıkmaması sonucu bir depoda saklanan Lenin'in büstünün hikâyesini alternatif bir gerçeklik sunarak ele alıyor.Kurtuluşu turizmde arayan bir sahil kasabasına günün birinde dalgalar ahşap bir Lenin heykeli getirir. Heykel, turistlerin ilgisini çeker düşüncesiyle belediye tarafından meydana dikilir, böylece kasabanın yavaş ilerleyen saati birden hızlanır, haber ülke gündemine yerleşir. Başbakan ve beraberindeki Rus heyetinin katılımıyla yapılacak ikinci ve görkemli bir açılıştan hemen önce Lenin heykeli çalınır. Lenin’i bulmak için Ankara’dan özel olarak görevlendirilen tecrübeli bıçkın komiser Erol’un ve ayrıntıların titiz dinleyicisi genç komiser Ufuk’un sadece on iki saatleri vardır… Boş bir sandalye, kayıp bir çocuk, rengârenk çaputlar... Heykelin çalındığı geceye dair deliller kasabanın geçmişine uzanan bir yol açarken, polislerin ‘Neredesin Lenin?’ sorusuna kasabalılar beklenmedik bir cevap verir.
  OYUNCULAR
  Melis Birkan,Serdar Orçin,Saygın Soysal,Nur Sürer,Barış Falay
  TÜR
  Dram,Festival
  YÖNETMEN
  Tufan Taştan
  SÜRE
 • Gucci Ailesi
  Gucci Ailesi
  ABD - 2021 - 26.11.2021
  Ridley Scott'ın yönettiği House of Gucci, 1980'lerde aile içi anlaşmazlıkları iyice ayyuka çıkan moda devi Gucci ailesini ve 1995 yılında Maurizio Gucci'nin öldürülmesine kadar varan skandalları anlatıyor.
  OYUNCULAR
  Jared Leto,Adam Driver,Salma Hayek,Lady Gaga
  TÜR
  Dram,Gerilim,Suç
  YÖNETMEN
  Ridley Scott
  SÜRE
 • Spencer
  Spencer
  ABD, Almanya, Birleşik Krallık - 2021 - 19.11.2021
  Jackie ve Neruda gibi iki başarılı biyografik filme imza atan Şilili sinemacı Pablo Larraín'in yönetmenliğini üstlendiği Spencer, kraliyet ailesinin Noel tatilinde olan Prenses Diana'nın, Prens Charles ile olan evliliğini bitirme kararını aldığı hafta sonuna odaklanıyor.1991 yılı, İngiltere Kraliyet ailesi bir kere daha Noel tatilini Sandringham Köşkünde geçirmek üzeredir. Her şey olması gerektiği gibi giderken, yalnızca bir kişi, mutsuzluğunu ve isyanını, son kez içinde tutmaya çalışıyordur. Bu kişi, tüm dünyanın hakkında konuştuğu, paparazzilerin peşinden koştuğu Lady Diana’dan başkası değildir. Dışarıdan görülen ‘prenses’ hayatının içine hapsedilmiş Diana, o Noel tatilinin Kraliyet içinde geçirmek istediği son günleri olmasına karar verir. Film adını Lady Diana’nın evlenmeden önceki soyadından alıyor. 
  OYUNCULAR
  Kristen Stewart,Timothy Spall,Jack Nielen
  TÜR
  Dram,Biyografi
  YÖNETMEN
  Pablo Larraín
  SÜRE
 • Hayalet Avcıları Öteki Dünya
  Hayalet Avcıları Öteki Dünya
  ABD - 2021 - 19.11.2021
  Ghostbusters: Afterlife, taşrada bir kasabaya taşınan bir ailenin, büyükbabalarından kendilerine kalan hayalet avcıları mirasıyla bulundukları kasabayı büyük çaplı bir hayalet istilasından kurtarmaya çalışmasını konu ediniyor.
  OYUNCULAR
  Mckenna Grace,Paul Rudd,Annie Potts
  TÜR
  Aksiyon,Komedi,Fantastik
  YÖNETMEN
  Jason Reitman
  SÜRE
 • Addams Ailesi 2
  Addams Ailesi 2
  ABD - 2021 - 12.11.2021
  Addams Ailesi 2, aile bağlarını kuvvetlendirmek için macera dolu bir tatile çıkan Addams Ailesi'nin hikayesini konu ediyor. Morticia ve Gomez'in çocukları artık büyümüştür. Aralarındaki bağın gün geçtikçe zayıflamasının ardından Pugsley, Fester Amca ve mürettebatı aile bağlarını kuvvetlendirmek için tatile çıkmaya karar verir. Perili karavanlarına atlayarak Amerika'nın diğer ucuna doğru çıktıkları bu yolculuk onların kendi gerçekliğinden uzaklaşmalarına neden olur. Yol boyunca kendilerini birbirinden tuhaf durumun içinde bulan ekip, ikonik kuzenleri It ve yolda karşılaştıkları ilginç karakterlerle komik çatışmalara girer.
  OYUNCULAR
  TÜR
  Animasyon
  YÖNETMEN
  Conrad Vernon,Greg Tiernan
  SÜRE
 • Eternals
  Eternals
  ABD - 2021 - 5.11.2021
  Nomadland ile En İyi Yönetmen Oscar ödülüne layık görülen Chloé Zhao'nun yönettiği Eternals, Dünya'ya geldikten sonra burada insanlığın gelişiminde katkıları olan, kadim ve olağanüstü güçlere sahip uzaylılar Eternals'ın hikâyesini anlatıyor.Binlerce yıla yayılan destansı hikâye, insanlığın en eski düşmanı The Devants'a karşı yeniden bir araya gelmek için gölgelerden çıkarılan bir grup ölümsüz kahramanı konu alıyor. Olağanüstü kadrosunda, güçlü Ikaris rolünde Richard Madden, hümanist Sersi rolünde Gemma Chan, kozmik güçlere sahip Kingo rolünde Kumail Nanjiani, süper hızlı Makkari rolünde Lauren Ridloff, zeki mucit Phastos rolünde Brian Tyree Henry, bilge ve ruhani lider Ajak rolünde Salma Hayek, ebedi genç ama yaşlı bir ruha sahip Sprite rolünde Lia McHugh, güçlü Gılgamış rolünde Don Lee, mesafeli yalnız Druig rolünde Barry Keoghan ve şiddetli savaşçı Thena rolünde Angelina Jolie yer alıyor. Kit Harington ise Dane Whitman'ı oynuyor.
  OYUNCULAR
  Salma Hayek,Angelina Jolie,Gemma Chan
  TÜR
  Aksiyon,Dram,Macera,3 Boyutlu
  YÖNETMEN
  Chloé Zhao
  SÜRE
 • Venom: Zehirli Öfke 2
  Venom: Zehirli Öfke 2
  ABD - 2021 - 15.10.2021
  Venom adı verilen bu organizmanın taşıyıcısı olan Eddie Brock'un hikayesinin anlatıldığı "Venom" filminin 2. devam halkası olan yapımın başrolünü bir kez daha Tom Hardy üstleniyor.
  OYUNCULAR
  Tom Hardy,Woody Harrelson,Michelle Williams
  TÜR
  Aksiyon,Korku,Bilim Kurgu,3 Boyutlu ,IMAX
  YÖNETMEN
  Andy Serkis
  SÜRE
 • Luka
  Luka
  ABD - 3.09.2021
  Pixar'ın yapımı animasyon Luca, bir İtalyan sahil kasabasında, kendisine kıyasla daha maceracı olan arkadaşı Alberto'ya uyarak yaşadıkları denizden çıkıp insan hayatının renklerini keşfeden deniz canavarı Luca'nın hikâyesini anlatıyor. İtalyan Rivierası'nda güzel bir sahil kasabasında geçen Luca, bir çocuğun gelato, makarna ve uzun motosiklet gezintileriyle dolu geçirdiği unutulmaz yazı anlatan bir hikâye. Luca, bu maceraları yeni bulduğu arkadaşı Alberto ile paylaşır, ancak bütün bu eğlence derinlerde saklanan bir sır tarafından tehdit edilir: ikisi de su yüzeyinin hemen altındaki başka bir dünyadan gelen deniz canavarlarıdır.
  OYUNCULAR
  TÜR
  Macera, Animasyon, Aile
  YÖNETMEN
  Enrico Casarosa
  SÜRE
 • Patron Bebek 2: Aile Şirketi
  Patron Bebek 2: Aile Şirketi
  ABD - 2021 - 17.09.2021
  İlk filmin merkezinde yer alan Tim ve Ted Templaton kardeşlerin birer yetişkin oldukları dönemi anlatan Patron Bebek 2: Aile Şirketi, yetişkin yaşamı sırasında birbirinden uzaklaşan iki kardeşi yeniden bir araya getiren olayları konu ediniyor.Templaton kardeşler; Tim ve Patron Bebek, küçük kardeşi Ted yetişkin olmuş ve birbirlerinden ayrı düşmüşlerdir. Tim, artık evli, çalışmayan bir babadır. Ted, yüksek riskli yatırım fonu CEO’sudur. Ama modern ve hevesli bir yaklaşıma sahip olan yeni bir patron bebek onları bir araya getirmek ve yeni bir aile şirketine ilham olmak üzeredir. Tim ve evin geçimini sağlayan karısı Carol, 7 yaşındaki süper zeka kızları Tabitha ve yeni doğan, sevimli bebekleri Tina ile birlikte banliyöde yaşarlar. Prestijli Acorn Gelişmiş Çocukluk Merkezi’nde sınıfının birincisi olan Tabitha, Ted amcasını idolleştirmiştir ve büyüdüğünde onun gibi olmak ister. Ama hâlâ aşırı aktif ve gençlere özgü hayal gücüyle temasta olan Tim, Tabitha’nın çok fazla çalışmasından ve normal çocukluğu kaçırdığından endişe eder. Bebek Tina Tabitha’nın okulunun ve gizemli kurucusu Dr Erwin Armstrong’un, ardındaki karanlık sırları açığa çıkarmak üzere BabyCorp için çalışan çok gizli bir ajan olduğu ortaya çıktığında bu durum Templeton kardeşleri beklenmedik yollarla yeniden bir araya getirecek ve aile olmanın anlamını yeniden değerlendirmelerine ve gerçekte neyin önemli olduğunu keşfetmelerine yol açacaktır.
  OYUNCULAR
  TÜR
  Komedi,Animasyon,Aile
  YÖNETMEN
  Tom McGrath
  SÜRE
 • Dune: Çöl Gezegeni
  Dune: Çöl Gezegeni
  ABD - 2021 - 22.10.2021
  Dune filminde; uzak bir gelecekte geçen, ailesi çöl gezegeni Arrakis’in kontrolüne sahip olan Paul Atreides’in hikayesini anlatıyor. Galaksinin farklı noktalarındaki gezegenler, rakip feodal aileler tarafından yönetilmektedir. Çok değerli bir kaynağın tek üreticisi olan çöl gezegeni Arrakis'in kontrolü asil aileler arasında son derece talep görmektedir. Baharat adı verilen bu kaynak, yüksek bilinç ve uzun bir yaşam süresi sunarken, beraberinde çok ciddi yan etkileri de getirmektedir. Ayrıca yıldızlararası yollarda gezinmeye yardımcı olan kaynak da bu baharattır. Bu kaynağı elde etmek isteyen feodal rakiplerden Harkonen ailesi tarafından Paul ve ailesine tuzak kurulur. Bu tuzağın sonucunda Paul'un ailesi darmadağın olarak firari hale gelir. Paul, ailesinin Arrakis kontrolünü yeniden kazanması için bir isyan başlatırken, tüm evrenin seyrini değiştirebilme ihtimalini yakalayacaktır.Frank Herbert'in 1965 yılında yazdığı Dune romanının televizyon ve beyaz perde haklarını satın alan Legendary Entertainment yapımı yeniden uyaramanın yönetmen koltuğunda Arrival, Sicario ve Blade Runner 2049 ile son yıllara damgasını vuran Oscar adayı yönetmen Denis Villeneuve oturuyor. Eric Roth'un senaryosunu üstleneceği filmin yapımcılığını ise Thomas Tull, Mary Parent ve Cale Boyter yapıyor.
  OYUNCULAR
  Rebecca Ferguson,Josh Brolin,Timothée Chalamet
  TÜR
  Dram,Macera,Bilim Kurgu,3 Boyutlu ,IMAX
  YÖNETMEN
  Denis Villeneuve
  SÜRE
 • Hep Yek 4: Bela Okuma Altan
  Hep Yek 4: Bela Okuma Altan
  Türkiye - 2020 - 15.10.2021
  İkili bu sefer mafya karmaşasına sülalelerini de karıştırıyor! ALTAN ve isim benzerliğiyle mevzuya tesadüfen dahil olan Gürkan, eski Gürkan’ı aratmayarak bela üstüne bela çekmeye devam ediyorlar. Serinin üçüncü filminde Bilal Baba’ya verdikleri zararı tazmin etme zorunda bırakılan ikili; bu sefer daha büyük bir bela olan Ali Kapan’ın kucağına düşer. Ali Kapan ezberlerin dışına çıkmış işkence yöntemleri ile Şeytan’ın yeryüzündeki gölgesi olarak nam salmıştır. Altan ve Gürkan kendilerinden yine beklenildiği gibi olaylardan sıyrılalım derken, uçkur belasına daha da berbat bir durumun içine batacak ve Ali Kapan’a da hayatları pahasına borçlanacaktır. Seriye Gürkan’ın aşiret reisi dayısı Ferruh olarak katılan Şafak Sezer ise gereğinden fazla yükselerek yeğenlerini kurtarmaya çalışacak; lakin işler yine hesaplandığı gibi gitmeyecektir.
  OYUNCULAR
  İnan Ulaş Torun,Şafak Sezer,Önder Açıkbaş
  TÜR
  Komedi
  YÖNETMEN
  Özgür Bakar
  SÜRE
Tanıtım Filmi

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

 • KAYIT OL