Facebook Instagram Twitter Youtube
Menu
Cinetime Sinemaları
Kroki


ÖzdilekPark Bursa Nilüfer Alışveriş Merkezi



Salon 1
Kıyamet Deneyi

11:00
   

13:00
   

15:00
   

17:00
   

19:00
   

21:00
   

Salon 2
Yuvaya Dönüş

11:30
   

13:45
   

21:00
   

Salon 2
Yol Arkadaşım 2

16:00
   

18:15
   

Salon 3
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:00
   Orijinal

3D

13:45
   Dublaj

3D

16:30
   Dublaj

3D

19:15
   Orijinal

3D

22:00
   Dublaj

3D

Salon 4
Oyuncak Hikayesi 4

11:00
   Dublaj

3D

13:15
   Dublaj

3D

15:30
   Dublaj

3D

Salon 4
Aykut Enişte

17:30
   

20:00
   

22:15
   

Salon 5
Astronot Willy: Macera Gezegeni

11:15
   Dublaj

13:15
   Dublaj

15:15
   Dublaj

17:15
   Dublaj

Salon 5
Tolkien

19:15
   Orijinal

21:45
   Orijinal

Salon 6
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:30
   Dublaj

3D

14:15
   Orijinal

3D

17:00
   Dublaj

3D

19:45
   Dublaj

3D

22:30
   Orijinal

3D

Salon 7
Tekne

11:00
   Orijinal

21:50
   Orijinal

Salon 7
Annabelle 3

13:00
   Dublaj

19:20
   Dublaj

Salon 7
Efsunlu-Kabirden Gelen

15:00
   

17:00
   

Salon 8
Ölümcül Sular

11:30
   Orijinal

13:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

17:30
   Orijinal

19:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 9
Kaçış Planı 3

11:45
   Dublaj

14:00
   Orijinal

16:15
   Dublaj

18:30
   Dublaj

20:45
   Orijinal

Salon 10
Arkadaşımın Aşkı

11:15
   Orijinal

13:30
   Orijinal

15:45
   Orijinal

18:00
   Orijinal

20:15
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 1
Kripto Vurgun

11:45
   Orijinal

14:00
   Orijinal

16:15
   Orijinal

18:30
   Orijinal

20:45
   Orijinal

Salon 2
Kurtuluş Günü

11:30
   Orijinal

13:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

Salon 2
Aykut Enişte

17:30
   

20:00
   

22:15
   

Salon 3
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:00
   Orijinal

3D

13:45
   Dublaj

3D

16:30
   Dublaj

3D

19:15
   Orijinal

3D

22:00
   Dublaj

3D

Salon 4
Astronot Willy: Macera Gezegeni

11:15
   Dublaj

13:15
   Dublaj

15:15
   Dublaj

Salon 4
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı

17:15
   Orijinal

19:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 5
Aslan Kral

11:45
   Dublaj

3D

14:15
   Dublaj

3D

16:45
   Dublaj

3D

19:15
   Dublaj

3D

21:45
   Dublaj

3D

Salon 6
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:30
   Dublaj

3D

14:15
   Orijinal

3D

17:00
   Dublaj

3D

19:45
   Dublaj

3D

22:30
   Orijinal

3D

Salon 7
Ecinni: Tılsımlı Mezar

11:45
   

13:45
   

15:45
   

17:45
   

19:50
   

21:50
   

Salon 8
Oyuncak Hikayesi 4

11:00
   Dublaj

3D

13:15
   Dublaj

3D

Salon 8
Ölümcül Sular

15:30
   Orijinal

17:30
   Orijinal

19:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 9
Kaçış Planı 3

11:00
   Dublaj

15:30
   Dublaj

20:00
   Dublaj

Salon 9
Gloria Bell

13:00
   Orijinal

17:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 10
Akıllara Seza

11:15
   

13:30
   

15:45
   

18:00
   

20:30
   

Salon 1
Kripto Vurgun

11:45
   Orijinal

14:00
   Orijinal

16:15
   Orijinal

18:30
   Orijinal

20:45
   Orijinal

Salon 2
Kurtuluş Günü

11:30
   Orijinal

13:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

Salon 2
Aykut Enişte

17:30
   

20:00
   

22:15
   

Salon 3
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:00
   Orijinal

3D

13:45
   Dublaj

3D

16:30
   Dublaj

3D

19:15
   Orijinal

3D

22:00
   Dublaj

3D

Salon 4
Astronot Willy: Macera Gezegeni

11:15
   Dublaj

13:15
   Dublaj

15:15
   Dublaj

Salon 4
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı

17:15
   Orijinal

19:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 5
Aslan Kral

11:45
   Dublaj

3D

14:15
   Dublaj

3D

16:45
   Dublaj

3D

19:15
   Dublaj

3D

21:45
   Dublaj

3D

Salon 6
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:30
   Dublaj

3D

14:15
   Orijinal

3D

17:00
   Dublaj

3D

19:45
   Dublaj

3D

22:30
   Orijinal

3D

Salon 7
Ecinni: Tılsımlı Mezar

11:45
   

13:45
   

15:45
   

17:45
   

19:50
   

21:50
   

Salon 8
Oyuncak Hikayesi 4

11:00
   Dublaj

3D

13:15
   Dublaj

3D

Salon 8
Ölümcül Sular

15:30
   Orijinal

17:30
   Orijinal

19:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 9
Kaçış Planı 3

11:00
   Dublaj

15:30
   Dublaj

20:00
   Dublaj

Salon 9
Gloria Bell

13:00
   Orijinal

17:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 10
Akıllara Seza

11:15
   

13:30
   

15:45
   

18:00
   

20:30
   

Salon 1
Kripto Vurgun

11:45
   Orijinal

14:00
   Orijinal

16:15
   Orijinal

18:30
   Orijinal

20:45
   Orijinal

Salon 2
Kurtuluş Günü

11:30
   Orijinal

13:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

Salon 2
Aykut Enişte

17:30
   

20:00
   

22:15
   

Salon 3
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:00
   Orijinal

3D

13:45
   Dublaj

3D

16:30
   Dublaj

3D

19:15
   Orijinal

3D

22:00
   Dublaj

3D

Salon 4
Astronot Willy: Macera Gezegeni

11:15
   Dublaj

13:15
   Dublaj

15:15
   Dublaj

Salon 4
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı

17:15
   Orijinal

19:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 5
Aslan Kral

11:45
   Dublaj

3D

14:15
   Dublaj

3D

16:45
   Dublaj

3D

19:15
   Dublaj

3D

21:45
   Dublaj

3D

Salon 6
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:30
   Dublaj

3D

14:15
   Orijinal

3D

17:00
   Dublaj

3D

19:45
   Dublaj

3D

22:30
   Orijinal

3D

Salon 7
Ecinni: Tılsımlı Mezar

11:45
   

13:45
   

15:45
   

17:45
   

19:50
   

21:50
   

Salon 8
Oyuncak Hikayesi 4

11:00
   Dublaj

3D

13:15
   Dublaj

3D

Salon 8
Ölümcül Sular

15:30
   Orijinal

17:30
   Orijinal

19:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 9
Kaçış Planı 3

11:00
   Dublaj

15:30
   Dublaj

20:00
   Dublaj

Salon 9
Gloria Bell

13:00
   Orijinal

17:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 10
Akıllara Seza

11:15
   

13:30
   

15:45
   

18:00
   

20:30
   

Salon 1
Kripto Vurgun

11:45
   Orijinal

14:00
   Orijinal

16:15
   Orijinal

18:30
   Orijinal

20:45
   Orijinal

Salon 2
Kurtuluş Günü

11:30
   Orijinal

13:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

Salon 2
Aykut Enişte

17:30
   

20:00
   

22:15
   

Salon 3
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:00
   Orijinal

3D

13:45
   Dublaj

3D

16:30
   Dublaj

3D

19:15
   Orijinal

3D

22:00
   Dublaj

3D

Salon 4
Astronot Willy: Macera Gezegeni

11:15
   Dublaj

13:15
   Dublaj

15:15
   Dublaj

Salon 4
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı

17:15
   Orijinal

19:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 5
Aslan Kral

11:45
   Dublaj

3D

14:15
   Dublaj

3D

16:45
   Dublaj

3D

19:15
   Dublaj

3D

21:45
   Dublaj

3D

Salon 6
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:30
   Dublaj

3D

14:15
   Orijinal

3D

17:00
   Dublaj

3D

19:45
   Dublaj

3D

22:30
   Orijinal

3D

Salon 7
Ecinni: Tılsımlı Mezar

11:45
   

13:45
   

15:45
   

17:45
   

19:50
   

21:50
   

Salon 8
Oyuncak Hikayesi 4

11:00
   Dublaj

3D

13:15
   Dublaj

3D

Salon 8
Ölümcül Sular

15:30
   Orijinal

17:30
   Orijinal

19:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 9
Kaçış Planı 3

11:00
   Dublaj

15:30
   Dublaj

20:00
   Dublaj

Salon 9
Gloria Bell

13:00
   Orijinal

17:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 10
Akıllara Seza

11:15
   

13:30
   

15:45
   

18:00
   

20:30
   

Salon 1
Kripto Vurgun

11:45
   Orijinal

14:00
   Orijinal

16:15
   Orijinal

18:30
   Orijinal

20:45
   Orijinal

Salon 2
Kurtuluş Günü

11:30
   Orijinal

13:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

Salon 2
Aykut Enişte

17:30
   

20:00
   

22:15
   

Salon 3
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:00
   Orijinal

3D

13:45
   Dublaj

3D

16:30
   Dublaj

3D

19:15
   Orijinal

3D

22:00
   Dublaj

3D

Salon 4
Astronot Willy: Macera Gezegeni

11:15
   Dublaj

13:15
   Dublaj

15:15
   Dublaj

Salon 4
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı

17:15
   Orijinal

19:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 5
Aslan Kral

11:45
   Dublaj

3D

14:15
   Dublaj

3D

16:45
   Dublaj

3D

19:15
   Dublaj

3D

21:45
   Dublaj

3D

Salon 6
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:30
   Dublaj

3D

14:15
   Orijinal

3D

17:00
   Dublaj

3D

19:45
   Dublaj

3D

22:30
   Orijinal

3D

Salon 7
Ecinni: Tılsımlı Mezar

11:45
   

13:45
   

15:45
   

17:45
   

19:50
   

21:50
   

Salon 8
Oyuncak Hikayesi 4

11:00
   Dublaj

3D

13:15
   Dublaj

3D

Salon 8
Ölümcül Sular

15:30
   Orijinal

17:30
   Orijinal

19:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 9
Kaçış Planı 3

11:00
   Dublaj

15:30
   Dublaj

20:00
   Dublaj

Salon 9
Gloria Bell

13:00
   Orijinal

17:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 10
Akıllara Seza

11:15
   

13:30
   

15:45
   

18:00
   

20:30
   

Salon 1
Kripto Vurgun

11:45
   Orijinal

14:00
   Orijinal

16:15
   Orijinal

18:30
   Orijinal

20:45
   Orijinal

Salon 2
Kurtuluş Günü

11:30
   Orijinal

13:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

Salon 2
Aykut Enişte

17:30
   

20:00
   

22:15
   

Salon 3
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:00
   Orijinal

3D

13:45
   Dublaj

3D

16:30
   Dublaj

3D

19:15
   Orijinal

3D

22:00
   Dublaj

3D

Salon 4
Astronot Willy: Macera Gezegeni

11:15
   Dublaj

13:15
   Dublaj

15:15
   Dublaj

Salon 4
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı

17:15
   Orijinal

19:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 5
Aslan Kral

11:45
   Dublaj

3D

14:15
   Dublaj

3D

16:45
   Dublaj

3D

19:15
   Dublaj

3D

21:45
   Dublaj

3D

Salon 6
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:30
   Dublaj

3D

14:15
   Orijinal

3D

17:00
   Dublaj

3D

19:45
   Dublaj

3D

22:30
   Orijinal

3D

Salon 7
Ecinni: Tılsımlı Mezar

11:45
   

13:45
   

15:45
   

17:45
   

19:50
   

21:50
   

Salon 8
Oyuncak Hikayesi 4

11:00
   Dublaj

3D

13:15
   Dublaj

3D

Salon 8
Ölümcül Sular

15:30
   Orijinal

17:30
   Orijinal

19:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 9
Kaçış Planı 3

11:00
   Dublaj

15:30
   Dublaj

20:00
   Dublaj

Salon 9
Gloria Bell

13:00
   Orijinal

17:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 10
Akıllara Seza

11:15
   

13:30
   

15:45
   

18:00
   

20:30
   

Salon 1
Kripto Vurgun

11:45
   Orijinal

14:00
   Orijinal

16:15
   Orijinal

18:30
   Orijinal

20:45
   Orijinal

Salon 2
Kurtuluş Günü

11:30
   Orijinal

13:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

Salon 2
Aykut Enişte

17:30
   

20:00
   

22:15
   

Salon 3
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:00
   Orijinal

3D

13:45
   Dublaj

3D

16:30
   Dublaj

3D

19:15
   Orijinal

3D

22:00
   Dublaj

3D

Salon 4
Astronot Willy: Macera Gezegeni

11:15
   Dublaj

13:15
   Dublaj

15:15
   Dublaj

Salon 4
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı

17:15
   Orijinal

19:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 5
Aslan Kral

11:45
   Dublaj

3D

14:15
   Dublaj

3D

16:45
   Dublaj

3D

19:15
   Dublaj

3D

21:45
   Dublaj

3D

Salon 6
Örümcek-Adam: Evden Uzakta

11:30
   Dublaj

3D

14:15
   Orijinal

3D

17:00
   Dublaj

3D

19:45
   Dublaj

3D

22:30
   Orijinal

3D

Salon 7
Ecinni: Tılsımlı Mezar

11:45
   

13:45
   

15:45
   

17:45
   

19:50
   

21:50
   

Salon 8
Oyuncak Hikayesi 4

11:00
   Dublaj

3D

13:15
   Dublaj

3D

Salon 8
Ölümcül Sular

15:30
   Orijinal

17:30
   Orijinal

19:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 9
Kaçış Planı 3

11:00
   Dublaj

15:30
   Dublaj

20:00
   Dublaj

Salon 9
Gloria Bell

13:00
   Orijinal

17:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 10
Akıllara Seza

11:15
   

13:30
   

15:45
   

18:00
   

20:30
   



BİLET SATIŞ FİYATLARI

HAFTA İÇİ TAM BİLET
14,00 ₺
HAFTA İÇİ İNDİRİMLİ BİLET
12,00 ₺
HALK GÜNÜ BİLET
11,00 ₺
HAFTASONU TAM BİLET
16,00 ₺
HAFTASONU İNDİRİMLİ BİLET
14,00 ₺
İLK SEANS BİLET
11,00 ₺
  • Halk Günlerimiz Pazartesi ve Çarşamba günleridir.
  • Cuma Cumartesi ve Pazar Günleri Hafta Sonu Fiyatlarına dahildir.
  • Resmi Tatil Günlerinde ve Hafta  Sonu ilk Seans Kampanyamız geçerli değildir.

 

Telefon : 0224 999 65 30
Adres : Alaaddinbey Mah. İzmir Yolu Cad. No.307 16285 Nilüfer / Bursa