Menu
Cinetime Sinemaları
Kroki


Cinetime Özdilek Eskişehir



Salon 1
Transformers 5: Son Şövalye 3D

11:00
   Dublaj

13:45
   Dublaj

16:30
   Dublaj

19:15
   Dublaj

22:00
   Dublaj

Salon 2
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film

11:00
   

12:45
   

14:30
   

Salon 2
Tavşan Okulu

16:15
   

Salon 2
Sniper: Duvar

18:45
   Orijinal

21:15
   Orijinal

Salon 3
Tavşan Okulu

10:45
   

12:30
   

14:15
   

Salon 3
Wonder Woman 3D

16:00
   Dublaj

18:45
   Dublaj

21:30
   Dublaj

Salon 4
Büyü 2

11:45
   

13:45
   

Salon 4
Deccal 2

15:45
   

18:00
   

20:15
   

22:20
   

Salon 5
Kara Gün

12:15
   Orijinal

14:45
   Orijinal

17:15
   Orijinal

19:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 6
Dede Korkut Hikayeleri: Salur Kazan Zoraki Kahraman

12:30
   

14:45
   

Salon 6
Büyü 2

17:15
   

19:15
   

21:30
   

Salon 7
Arabalar 3 3D

11:45
   

14:00
   

16:15
   

18:45
   

21:00
   

Salon 8
Mumya 3D

11:45
   Orijinal

14:15
   Dublaj

16:45
   Dublaj

19:15
   Dublaj

21:45
   Orijinal

Salon 9
Transformers 5: Son Şövalye 3D

12:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

18:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 10
Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı 3D

11:15
   Orijinal

14:00
   Dublaj

16:45
   Dublaj

19:30
   Dublaj

22:15
   Orijinal

Salon 1
Transformers 5: Son Şövalye 3D

11:00
   Dublaj

13:45
   Dublaj

16:30
   Dublaj

19:15
   Dublaj

22:00
   Dublaj

Salon 2
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film

11:00
   

12:45
   

14:30
   

Salon 2
Tavşan Okulu

16:15
   

Salon 2
Sniper: Duvar

18:45
   Orijinal

21:15
   Orijinal

Salon 3
Tavşan Okulu

10:45
   

12:30
   

14:15
   

Salon 3
Wonder Woman 3D

16:00
   Dublaj

18:45
   Dublaj

21:30
   Dublaj

Salon 4
Büyü 2

11:45
   

13:45
   

Salon 4
Deccal 2

15:45
   

18:00
   

20:15
   

22:20
   

Salon 5
Kara Gün

12:15
   Orijinal

14:45
   Orijinal

17:15
   Orijinal

19:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 6
Dede Korkut Hikayeleri: Salur Kazan Zoraki Kahraman

12:30
   

14:45
   

Salon 6
Büyü 2

17:15
   

19:15
   

21:30
   

Salon 7
Arabalar 3 3D

11:45
   

14:00
   

16:15
   

18:45
   

21:00
   

Salon 8
Mumya 3D

11:45
   Orijinal

14:15
   Dublaj

16:45
   Dublaj

19:15
   Dublaj

21:45
   Orijinal

Salon 9
Transformers 5: Son Şövalye 3D

12:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

18:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 10
Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı 3D

11:15
   Orijinal

14:00
   Dublaj

16:45
   Dublaj

19:30
   Dublaj

22:15
   Orijinal

Salon 1
Transformers 5: Son Şövalye 3D

11:00
   Dublaj

13:45
   Dublaj

16:30
   Dublaj

19:15
   Dublaj

22:00
   Dublaj

Salon 2
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film

11:00
   

12:45
   

14:30
   

Salon 2
Tavşan Okulu

16:15
   

Salon 2
Sniper: Duvar

18:45
   Orijinal

21:15
   Orijinal

Salon 3
Tavşan Okulu

10:45
   

12:30
   

14:15
   

Salon 3
Wonder Woman 3D

16:00
   Dublaj

18:45
   Dublaj

21:30
   Dublaj

Salon 4
Büyü 2

11:45
   

13:45
   

Salon 4
Deccal 2

15:45
   

18:00
   

20:15
   

22:20
   

Salon 5
Kara Gün

12:15
   Orijinal

14:45
   Orijinal

17:15
   Orijinal

19:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 6
Dede Korkut Hikayeleri: Salur Kazan Zoraki Kahraman

12:30
   

14:45
   

Salon 6
Büyü 2

17:15
   

19:15
   

21:30
   

Salon 7
Arabalar 3 3D

11:45
   

14:00
   

16:15
   

18:45
   

21:00
   

Salon 8
Mumya 3D

11:45
   Orijinal

14:15
   Dublaj

16:45
   Dublaj

19:15
   Dublaj

21:45
   Orijinal

Salon 9
Transformers 5: Son Şövalye 3D

12:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

18:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 10
Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı 3D

11:15
   Orijinal

14:00
   Dublaj

16:45
   Dublaj

19:30
   Dublaj

22:15
   Orijinal

Salon 1
Transformers 5: Son Şövalye 3D

11:00
   Dublaj

13:45
   Dublaj

16:30
   Dublaj

19:15
   Dublaj

22:00
   Dublaj

Salon 2
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film

11:00
   

12:45
   

14:30
   

Salon 2
Tavşan Okulu

16:15
   

Salon 2
Sniper: Duvar

18:45
   Orijinal

21:15
   Orijinal

Salon 3
Tavşan Okulu

10:45
   

12:30
   

14:15
   

Salon 3
Wonder Woman 3D

16:00
   Dublaj

18:45
   Dublaj

21:30
   Dublaj

Salon 4
Büyü 2

11:45
   

13:45
   

Salon 4
Deccal 2

15:45
   

18:00
   

20:15
   

22:20
   

Salon 5
Kara Gün

12:15
   Orijinal

14:45
   Orijinal

17:15
   Orijinal

19:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 6
Dede Korkut Hikayeleri: Salur Kazan Zoraki Kahraman

12:30
   

14:45
   

Salon 6
Büyü 2

17:15
   

19:15
   

21:30
   

Salon 7
Arabalar 3 3D

11:45
   

14:00
   

16:15
   

18:45
   

21:00
   

Salon 8
Mumya 3D

11:45
   Orijinal

14:15
   Dublaj

16:45
   Dublaj

19:15
   Dublaj

21:45
   Orijinal

Salon 9
Transformers 5: Son Şövalye 3D

12:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

18:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 10
Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı 3D

11:15
   Orijinal

14:00
   Dublaj

16:45
   Dublaj

19:30
   Dublaj

22:15
   Orijinal

Salon 1
Transformers 5: Son Şövalye 3D

11:00
   Dublaj

13:45
   Dublaj

16:30
   Dublaj

19:15
   Dublaj

22:00
   Dublaj

Salon 2
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film

11:00
   

12:45
   

14:30
   

Salon 2
Tavşan Okulu

16:15
   

Salon 2
Sniper: Duvar

18:45
   Orijinal

21:15
   Orijinal

Salon 3
Tavşan Okulu

10:45
   

12:30
   

14:15
   

Salon 3
Wonder Woman 3D

16:00
   Dublaj

18:45
   Dublaj

21:30
   Dublaj

Salon 4
Büyü 2

11:45
   

13:45
   

Salon 4
Deccal 2

15:45
   

18:00
   

20:15
   

22:20
   

Salon 5
Kara Gün

12:15
   Orijinal

14:45
   Orijinal

17:15
   Orijinal

19:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 6
Dede Korkut Hikayeleri: Salur Kazan Zoraki Kahraman

12:30
   

14:45
   

Salon 6
Büyü 2

17:15
   

19:15
   

21:30
   

Salon 7
Arabalar 3 3D

11:45
   

14:00
   

16:15
   

18:45
   

21:00
   

Salon 8
Mumya 3D

11:45
   Orijinal

14:15
   Dublaj

16:45
   Dublaj

19:15
   Dublaj

21:45
   Orijinal

Salon 9
Transformers 5: Son Şövalye 3D

12:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

18:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 10
Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı 3D

11:15
   Orijinal

14:00
   Dublaj

16:45
   Dublaj

19:30
   Dublaj

22:15
   Orijinal

Salon 1
Transformers 5: Son Şövalye 3D

11:00
   Dublaj

13:45
   Dublaj

16:30
   Dublaj

19:15
   Dublaj

22:00
   Dublaj

Salon 2
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film

11:00
   

12:45
   

14:30
   

Salon 2
Tavşan Okulu

16:15
   

Salon 2
Sniper: Duvar

18:45
   Orijinal

21:15
   Orijinal

Salon 3
Tavşan Okulu

10:45
   

12:30
   

14:15
   

Salon 3
Wonder Woman 3D

16:00
   Dublaj

18:45
   Dublaj

21:30
   Dublaj

Salon 4
Büyü 2

11:45
   

13:45
   

Salon 4
Deccal 2

15:45
   

18:00
   

20:15
   

22:20
   

Salon 5
Kara Gün

12:15
   Orijinal

14:45
   Orijinal

17:15
   Orijinal

19:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 6
Dede Korkut Hikayeleri: Salur Kazan Zoraki Kahraman

12:30
   

14:45
   

Salon 6
Büyü 2

17:15
   

19:15
   

21:30
   

Salon 7
Arabalar 3 3D

11:45
   

14:00
   

16:15
   

18:45
   

21:00
   

Salon 8
Mumya 3D

11:45
   Orijinal

14:15
   Dublaj

16:45
   Dublaj

19:15
   Dublaj

21:45
   Orijinal

Salon 9
Transformers 5: Son Şövalye 3D

12:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

18:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 10
Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı 3D

11:15
   Orijinal

14:00
   Dublaj

16:45
   Dublaj

19:30
   Dublaj

22:15
   Orijinal

Salon 1
Transformers 5: Son Şövalye 3D

11:00
   Dublaj

13:45
   Dublaj

16:30
   Dublaj

19:15
   Dublaj

22:00
   Dublaj

Salon 2
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film

11:00
   

12:45
   

14:30
   

Salon 2
Tavşan Okulu

16:15
   

Salon 2
Sniper: Duvar

18:45
   Orijinal

21:15
   Orijinal

Salon 3
Tavşan Okulu

10:45
   

12:30
   

14:15
   

Salon 3
Wonder Woman 3D

16:00
   Dublaj

18:45
   Dublaj

21:30
   Dublaj

Salon 4
Büyü 2

11:45
   

13:45
   

Salon 4
Deccal 2

15:45
   

18:00
   

20:15
   

22:20
   

Salon 5
Kara Gün

12:15
   Orijinal

14:45
   Orijinal

17:15
   Orijinal

19:45
   Orijinal

22:15
   Orijinal

Salon 6
Dede Korkut Hikayeleri: Salur Kazan Zoraki Kahraman

12:30
   

14:45
   

Salon 6
Büyü 2

17:15
   

19:15
   

21:30
   

Salon 7
Arabalar 3 3D

11:45
   

14:00
   

16:15
   

18:45
   

21:00
   

Salon 8
Mumya 3D

11:45
   Orijinal

14:15
   Dublaj

16:45
   Dublaj

19:15
   Dublaj

21:45
   Orijinal

Salon 9
Transformers 5: Son Şövalye 3D

12:30
   Orijinal

15:30
   Orijinal

18:30
   Orijinal

21:30
   Orijinal

Salon 10
Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı 3D

11:15
   Orijinal

14:00
   Dublaj

16:45
   Dublaj

19:30
   Dublaj

22:15
   Orijinal



Bilet Fiyatları
2D 3D
Tam: 11,00 TL 13,00 TL
Öğrenci: 9,50 TL 11,00 TL
Halk Günü: 8,00 TL 10,00 TL
3D Gözlük Bedeli 2,50 TL
Telefon : 0 (222) 335 50 51
Adres : Hoşnudiye Mah. Doğruer sokak No:1 Özdilek AVM Tepebaşı / ESKİŞEHİR