Facebook Instagram Twitter Youtube
Menu
Cinetime Sinemaları
Kroki

 • Siyah Giyen Adamlar:Global Tehdit
  Siyah Giyen Adamlar:Global Tehdit
  ABD - 14.06.2019
  Yönetmen koltuğunda Barry Sonnenfeld'in oturduğu, Tommy Lee Jones ve Will Smith'le özdeşleşmiş Men In Black'in spin-off olarak izleyeceğimiz filmin yapımcılığını Laurie MacDonald ve Walker Parkes üstleniyor. Filmin senaryosunu ise Matt Holloway ve Art Marcum kaleme alıyor.
  OYUNCULAR
  Tessa Thompson Chris Hemsworth Liam Neeson Emma Thompson Rebecca Ferguson
  TÜR
  Komedi, Bilim-Kurgu, Aksiyon
  YÖNETMEN
  F. Gary Gray
  SÜRE
 • Rocketman
  Rocketman
  İngiltere - 14.06.2019
  Rocketman, müzik sektörünün en önemli isimlerinden olan ve ölümsüz parçalara imza atan Elton John'un Royal Müzik Akademisi'nden bir dahi olarak çıkıp süperstarlık basamaklarını tırmanması ve söz yazarı Bernie Taupin ile olan işbirliği sürecini konu alıyor. Dexter Fletcher'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrolünü “Kingsman” serisiyle tanınan genç oyuncu Taron Egerton üstleniyor. Filmde Bernie Taupin'i BAFTA ödüllü Jamie Bell canlandırırken, Elton John'un sevgilisi ve menajeri John Reid rolünde ise Game of Thrones'un merhum Robb Stark'ı Richard Madden bulunuyor. Elton John'un annesine ise “Jurassic World” serisiyle çıkış yakalayan Bryce Dallas Howard hayat veriyor.
  OYUNCULAR
  Taron Egerton, Jamie Bell, Richard Madden
  TÜR
  Biyografik/Müzikal
  YÖNETMEN
  Dexter Fletcher
  SÜRE
  2 saat 1 dakika
 • X-Men: Dark Phoenix
  X-Men: Dark Phoenix
  ABD - 07.06.2019
  X-Men filmlerinin öne çıkan senarist ve yapımcısı Simon Kinberg'in bu kez yönetmen koltuğuna da oturduğu X-Men: Dark Phoenix, çocukluğundan itibaren Jean Grey'in hikâyesine ve sahip olduğu inanılmaz güçlerin onu mahvederek nasıl Dark Phoenix'e dönüştürdüğüne odaklanacak.
  OYUNCULAR
  Sophie Turner Michael Fassbender Jennifer Lawrence James McAvoy Evan Peters Jessica Chastain Nicholas Hoult Tye Sheridan Kodi Smit-McPhee Alexandra Shipp
  TÜR
  Macera, Aksiyon, Bilimkurgu
  YÖNETMEN
  Simon Kinberg
  SÜRE
 • Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2
  Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2
  ABD - 05.06.2019
  2016 yılında "Her gün işe giderken evde bıraktığınız evcil hayvanlarınız, siz eve dönene kadar geçen süreç içerisinde ne yapıyor?" önermesi ile yola çıkan Evcil Hayranların Gizli Yaşamı filminin devam halkasında macera kaldığı yerden devam ediyor. Yönetmen koltuğunda ilk filmin de yönetmenlerinden olan Chris Renaud'un oturduğu filmin seslendirme kadrosunda Eric Stonestreet ve Kevin Hart'ın yanı sıra Ellie Kemper, Lake Bell, Jenny Slate, Bobby Moynihan, Hannibal Buress ve Dana Carvey gibi isimler yer alıyor.
  OYUNCULAR
  Patton Oswalt, Kevin Hart, Eric Stonestreet
  TÜR
  Animasyon/Komedi
  YÖNETMEN
  Chris Renaud, Jonathan Del Val
  SÜRE
  1 saat 26 dakika
 • Kahraman Tavuk Uzayda
  Kahraman Tavuk Uzayda
  Peru/Arjantin/Meksika/ABD - 14.06.2019
  Kahraman Tavuk Uzayda, gezegeni ve sevdiklerini uzaylılardan kurtarmak için zorlu bir maceraya atılan Condorito’nun hikayesini konu ediyor. Uzaylı Molosco, Condorito’dan beklenmedik bir şey talep eder. Condorito, kendisinden istenen teklifin büyük bir şaka olduğunu düşünerek oyunu bozmamaya karar verir ve teklifi kabul ettiğini söyler. Molosco’nun sınırsız güç tılsımını bulma isteği karşısında ise Condorito, kendisini sürekli küçümseyen yakında kayınvalidesi olacak olan Tremebunda’yı kaçırmasını ister. Condorito her ne kadar her şeyi bir şakadan ibaret olduğunu düşünse de gerçekler hiç de öyle değildir. Uzaylı Molosco’nun Tremebunda’yı kaçırdığını öğrenen Condorito gerçeklerin farkına varır. Uzaylıların tılsımı kullanarak dünyayı yok etmeyi planladıklarını anlayan Condorito, müstakbel kayınvalidesini ve dünyayı kurtarmak ve en önemlisi sevdiği kızın kalbini geri kazanmak için zorlu bir mücadeleye girişir.
  OYUNCULAR
  Omar Chaparro, Jessica Cediel, Cristian de la Fuente
  TÜR
  Animasyon
  YÖNETMEN
  Alex Orrelle, Eduardo Schuldt
  SÜRE
  1 saat 30 dakika
 • Kuyu
  Kuyu
  ABD - 14.06.2019
  Kuyu, oğlunun yerin derinliklerinden gelen bir güç tarafından ele geçirildiğini düşünen bir annenin yaşadıklarını konu ediyor. Sarah O’Neill genç ve bekar bir annedir. Oğlu Chris ile birlikte kırsal bir kesimde bulunan bir eve taşınan Sarah, sıkıntılı geçmişlerini ardında bırakarak yeni bir başlangıç yapmayı umut eder. Ancak işler pek de onun düşlediği gibi gitmez. Evlerinin arkasında bulunan ormana yürüyüşe çıktıkları bir gün Chris aniden ortadan kaybolur. Çaresizce ormanın içinde oğlunu arayan Sarah bu sırada devasa bir çukur keşfeder. Sonunda oğlunu bulan Sarah her şeyin yoluna girdiğini düşünür. Ancak bir süre sonra küçük çocuk kimsenin anlam veremediği tuhaf davranışlar sergilemeye başlar. Yaşananlardan sonra oğlu için endişelenmeye başlayan Sarah, oğlunu göz hapsinde tutmaya başlar. Bu sırada ortaya çıkan gizemli bir komşu Sarah’ın iyice tedirgin olmasına neden olur. Çok geçmeden genç kadın korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktır.
  OYUNCULAR
  Seana Kerslake, James Quinn Markey, Kati Outinen
  TÜR
  Korku
  YÖNETMEN
  Lee Cronin
  SÜRE
  1 saat 31 dakika
 • Cinnet
  Cinnet
  Türkiye - 14.06.2019
  Cinnet, çok sevdiği kocasının öldüren ancak olaya dair hiçbir şey hatırlamayan genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Nida, eşi ve kızı ile mutlu bir hayatı olan genç bir kadındır. Ancak onun huzurlu hayatı, bir gece cinnet geçirmesiyle kabusa dönüşür. Nida, geçirdiği cinnet sonucu çok sevdiği kocasını vahşi bir şekilde öldürür. Ancak o, yaşanan hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Sabah uyandığında kocasının cesedi ile karşı karşıya kalan Nida, yaşananları hatırlamaya çalışsa da bir sonuca varamaz. Bu sırada cinayetin videosu internette yayılmaya başlayınca işler iyice karışık bir hal alır. Kendisini temize çıkarmak isteyen Nida, problemi çözene kadar kaçmaya karar verir. Nida, sorunun zihninin derinliklerinde olduğunu düşününse de gerçekler hiç de öyle değildir. Tüm işaretler, ona musallatt olan korkunç bir cini göstermektedir.
  OYUNCULAR
  Yeliz Akkaya, Emre Başer, Ufuk Kaplan
  TÜR
  Korku
  YÖNETMEN
  Aytekin Birkon
  SÜRE
 • Enes Batur Gerçek Kahraman
  Enes Batur Gerçek Kahraman
  Türkiye - 31.05.2019
  Enes Batur 2, Youtube hesabında paylaştığı eğlenceli ve komik videolarla popülerleşen Enes Batur'un rol aldığı "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?" filminin devam halkası. Komedi türündeki filmin yapımcılığını TME Films ve Eren Medya üstleniyor. İlk filmde içine kapanık, çevresi tarafından dışlanan bir çocuk olan Enes Batur'un hayallerinin peşinden koşma hikayesi anlatılmıştı.
  OYUNCULAR
  Enes Batur, Damla Aslanalp, Kanbolat Görkem Aslan
  TÜR
  Komedi
  YÖNETMEN
  Doğa Can Anafarta
  SÜRE
 • Godzilla II: Canavarlar Kralı
  Godzilla II: Canavarlar Kralı
  ABD - 31.05.2019
  2014 yapımı Godzilla'nın devam filmi niteliğinde olan “Godzilla: King of Monsters”in yönetmen koltuğunda Michael Dougherty oturuyor. Filmde Godzilla'nın Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı olan üç başlı King Ghidorah ile çatışması ve bu esnada insanlığın var oluşunun dengesini bozması konu ediliyor. Senaryosunu Max Borenstein ve Zach Shields ikilisinin kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Millie Bobby Brown, Sally Hawkins, Vera Farmiga, Bradley Whitford, Anthony Ramos gibi isimler yer alıyor.
  OYUNCULAR
  Vera Farmiga, Kyle Chandler, Millie Bobby Brown
  TÜR
  Aksiyon/Bilimkurgu
  YÖNETMEN
  Michael Dougherty
  SÜRE
 • Aladdin
  Aladdin
  - 24.05.2019
  Aladdin, zamanını Agrabah şehrinde pazardan yiyecek çalarak geçiren fakir bir gençtir. Gecelerini, şehrin farklı bölgelerinde uyuyarak geçirirken, gündüzlerini ise hırsızlığa ayırmaktadır. Ancak yaşam tarzına rağmen aslında Aladdin'in altın gibi bir kalbi vardır. Onun macerası, tuhaf babası tarafından zorla evlendirilmeye çalışılan bir genç kızla tanıştığı zaman başlar. Bu genç kız aslında ülkenin sultanının kızı olan Prenses Jasmine'dir. Aladdin'in şansı, Harikalar Mağarası'ndan sihirli bir lamba aldığında aniden değişir. Bilmeden aldığı bu lambada, eğlenceye düşkün, neşeli ve 3 dileğini gerçekleştirme şansına sahip olan bir cin vardır. Aladdin'in lambanın cini sayesinde sevdiği kıza ulaşmaya çalışırken bilmediği şey ise Sultan'ın danışmanı Jafar'ın hem Aladdin hem de lamba için kendi planları olduğudur...
  OYUNCULAR
  Mena Massoud, Naomi Scott, Will Smith
  TÜR
  Macere/Aile
  YÖNETMEN
  Guy Ritchie
  SÜRE
 • John Wick 3: Parabellum
  John Wick 3: Parabellum
  - 17.05.2019
  John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel'de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John'a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John'un New York City'den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir...
  OYUNCULAR
  Keanu Reeves, Halle Berry, Anjelica Huston
  TÜR
  Aksiyon
  YÖNETMEN
  Chad Stahelski
  SÜRE
 • Aykut Enişte
  Aykut Enişte
  Türkiye - 24.05.2019
  Aykut Enişte, yalnızlığından şikayetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut'un hikayesini konu ediyor. Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay'ın oturduğu, senaryosunu ise Cem Gelinoğlu ve Giray Altınok'un kaleme aldığı filmin kadrosunda Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli, Müfit Kayacan, Lale Başar, Ali Erkazan gibi isimler yer alıyor.
  OYUNCULAR
  Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli
  TÜR
  Aile/Komedi
  YÖNETMEN
  Onur Bilgetay
  SÜRE

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

 • KAYIT OL